برگزاری دورهمی کرمانشاه

این بار در کرمانشاه، سرزمین شیرین و فرهاد، دور هم جمع خواهیم شد و با دوستان کرمانشاهی دیدار خواهیم داشت.

دورهمی راهنمایان محلی گوگل در کرمانشاه

مکان گردهمایی؛ طاق بستان

سعی کردیم دورهمی را در یکی از شناخته شده‌ترین جاهای کرمانشاه برگزار کنیم. جایی که با تاریخ پیوند می‌خورد. به همین مناسبت در طاق بستان گرد هم جمع می‌شویم که دسترسی آسانی از نقاط گوناگون شهر دارد.

زمان برگزاری؛ ۱۰ آذر ۱۳۹۸

با توجه به فرصتی که برای سفر به کرمانشاه ایجاد شد، دورهمی را در تاریخ ۱۰ آذر ماه و ساعت ۱۶:۳۰ برگزار خواهیم کرد.

شرایط حضور

مانند همه‌ی رویدادهای انجمن راهنمایان محلی گوگل در سراسر جهان، تاکید می‌شود که این گردهمایی یک دورهمی ساده و غیر وابسته و غیرسیاسی است که همانند دیگر قرارهای راهنمایان محلی در سراسر جهان، صرفا به منظور آشنایی با کاربران دیگر، اشتراک گذاری تجربیات و دانسته‌ها پیرامون نقشه‌های گوگل و بهبود آن طبق اصول و قوانین بومی و نقشه انجام می‌شود.

برای ارائه‌ی خدمات و فعالیت کاربران در نقشه‌های گوگل در هر کشوری، تاکید شده است که فعالیت‌ها باید تحت قوانین آن کشور انجام شود. از این رو گردهمایی‌های راهنمایان محلی، تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران بوده و به ویژه رعایت آرامش در خیابان‌گردی، عکاسی از نماهای مجاز و گفتمان آرام پیرامون نقشه اصل اساسی گردهمایی‌های راهنمایان محلی در ایران است.

هم‌چنین رعایت پوشش مناسب و عدم جلب توجه با حرکت‌های غیرمعمول به شدت ضروری است.

از راهنمایان محلی گوگل در ایران اکیداً تقاضا می‌شود موارد بالا را مد نظر داشته باشند تا در آینده نیز بتوانیم به رشد صحیح نقشه‌های گوگل به عنوان اصلی‌ترین مرجع مورد استفاده در مسافرت‌ها، مسیریابی‌ها و خدمات شهری سراسر جهان طبق قوانین کشور و نقشه کمک کنیم و سهمی هرچند اندک در این فعالیت‌های عام‌المنفعه داشته باشیم.

هزینه‌ها

این دورهمی رایگان هست اما اگر مایل بودید چیزی از فروشگاه‌های اطراف تهیه کنید بهتر هست حدود ۳۰ هزارتومان همراه خود داشته باشید.

نام‌نویسی

برای نام‌نویسی در این دورهمی انجمن راهنمایان محلی ایران، از طریق در دایرکت اینستاگرام پیام بفرستید.

به این مطلب امتیاز بدهید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.