گزارش برگزاری نخستین دورهمی اصفهان

خوشبختانه نخستین دورهمی اصفهان به زیبایی تمام برگزار شد. به جز دیدار دوستان، بازدید از زیبایی‌های هتل بزرگ عباسی ویژگی این دورهمی بود.

هتل بین المللی عباسی

همان‌طور که وعده داده بودیم، نام‌نویسی از اعضای انجمن راهنمایان محلی ایران که در اصفهان حضور داشتند، برای شرکت در نخستین دورهمی اصفهان انجام شد. پس از هماهنگی‌های لازم با مجموعه‌ی محترم هتل عباسی پیرامون شرکت‌کنندگان در دورهمی در رستوران سنتی هتل عباسی، ساعاتی پیش از غروب آفتاب دور هم جمع شدیم.

بخش زیادی از این رویداد به گفت و گو پیرامون امکانات تازه‌ی نقشه گذشت. هم‌چنین چگونگی استفاده از امکانات جهانی گوگل مانند نظر دادن از اپلیکیشن در شرایط تحریم (که گوگل هم ناگزیر به تبعیت از آن است) بخش دیگری از صحبت‌ها بود.

آش و بستنی سنتی در هتل عباسی

خوردن آش رشته‌ای کامل، چای و بستنی سنتی نیز از دیگر بخش‌هایی بود که به لطف مدیریت خوب هتل و همکاری قابل تقدیر مدیریت چایخانه‌ی سنتی هتل عباسی تدارک دیده شده بود و حسی ناب را در دل باغ هتل عباسی برای دوستان به ارمغان آورد.

بخشی از هتل زیبای عباسی، شربت خانه (بار)

اما ویژگی خوب این دورهمی که برای همه‌ی شرکت‌کنندگان جذاب بود، تور داخلی هتل عباسی بود که به همت مدیریت محترم هتل برای اعضای انجمن برگزار شد و از بخش‌های گوناگون هتل بازدید بعمل آمد. باید گفت جزء جزء هتل عباسی شاهکار هنر ناب ایرانی است. موزه‌ای زنده که هر بیننده‌ای را مسحور خود می‌کند و به همین دلیل هم هست که همیشه پذیرای گردشگران خارجی بسیار هست.

قطعا نگهداری از چنین آثاری نیاز به هماهنگی دقیق دارد. این مهم جز با دل و عشق حاصل نمی‌شود. چیزی که به خوبی در کارکنان هتل عباسی دیده می‌شود و همه با تمام وجود برای داشتن شرایطی خوب در هتل می‌کوشند. کارکنان خوش رفتاری که به لطف داشتن مدیریتی برجسته در کنار یکدیگر به سربلند کردن خانه‌ی خود، هتل عباسی می‌اندیشند.

پس از گشت و گذار در نقاط گوناگون هتل عباسی، که واقعا زمان برای تعمق در آن کافی نبود، این دیدار به امید رویدادهای دیگری در اصفهان زیبا، با عکس دسته‌جمعی اعضا پایان یافت.

به این مطلب امتیاز بدهید

2 پاسخ ها به “گزارش برگزاری نخستین دورهمی اصفهان”

 • نصیبه برزنونی
  ۳۰ بهمن ۱۳۹۸ در ۱:۱۵ ب.ظ

  سلام دست مریزاد و‌ممنون از اطلاع رسانتیتون خوشحال میشم بتونم در نشست های بعدی در گروه باشم لول لوکال گایدم ۵ در گوگل

  • مدیریت
   ۳۰ بهمن ۱۳۹۸ در ۲:۱۶ ب.ظ

   درود، حتما از دیدار با دوستان تازه خوشحال خواهیم شد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.