یک هفته تا کانکت لایو ۲۰۱۸ !

راهنماهای محلی گوگل در سراسر جهان به وسیله‌ی انجمن “لوکال گایدز کانکت” با هم در ارتباط هستند و ایده‌های خود را به اشتراک می‌گذارند. این انجمن بین خودشان بیش‌تر با نام کوتاه شده‌ی “کانکت” شناخته می‌شود!

کانکت لایو 2018 گوگل

حالا برای سومین سال متوالی در استانه‌ی برگزاری گردهمایی راهنمایان محلی از سراسر جهان هستیم. امسال این گردهمایی بزرگ‌تر و به شیوه‌ی متفاوت از دو سال گذشته برگزار می‌شود و به همین علت گوگل ترجیح داده که از نام “کانکت لایو ۲۰۱۸” برای آن استفاده کند.

در رویداد امسال ۱۵۱ راهنمای محلی خوب از سراسر جهان گرد هم می‌آیند تا از شرکت گوگل و بخش‌های گوناگون آن بازدید داشته باشند و با ویژگی‌های تازه‌ی نقشه و گوگل ارث از نزدیک آشنا شوند.

علاوه بر این با تورهای نیم روزه در شهر سانفرانسیسکو به گردش می‌پردازند و این امکان را دارند تا با بیش از ۱۰۰ کارمند گوگل از نزدیک گفت‌وگو و تبادل نظر کنند.

متاسفانه امسال نیز راهنمایان محلی ایران شانسی برای حضور در این رویداد نداشتند اما به جز راهنمایان محلی که امسال به صورت حضوری در این گردهمایی حضور دارند، ویژه برنامه‌های زنده نیز این امکان را فراهم خواهد کرد تا دیگر راهنمایان محلی نیز با این گردهمایی بیش‌تر از گذشته در تعامل باشند.

این رویداد از ۱۶ تا ۱۸ اکتبر (۲۴ تا ۲۶ مهر) در سانفرانسیسکو و به میزبانی شرکت گوگل برگزار خواهد شد.

4.4/5 - (7 امتیاز)

2 پاسخ ها به “یک هفته تا کانکت لایو ۲۰۱۸ !”

 • مقداد
  ۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۸ در ۱۱:۴۵ ق.ظ

  سلام
  چرا فرمودید ایرانی ها شانسی در این برنامه نداشتند؟

  الان که فقط مرحله ثبت نام بود

  • مدیریت
   ۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۸ در ۷:۱۱ ب.ظ

   درود، این مطلب به کانکت لایو ۲۰۱۸ که در سال گذشته برگزار شد اشاره دارد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.