گزارش نخستین دیدار راهنمایان محلی در مشهد

نخستین دیدار راهنمایان محلی در مشهد، همان‌طور که پیش‌تر اعلام شده بود، ۱۰ فروردین ساعت ۱۵ در بوستان ملت برگزار شد.

در این دیدار قرار بر حضور تعداد بیش‌تری از همراهان نقشه بود که بنا به شرایط گوناگون میسر نشد. با این وجود دو تن از کاربران نقشه با یک دیگر دیدار کردند و پیرامون نقشه‌ی گوگل و به ویژه امکانات آن در شهر مشهد به گپ و گفت پرداختند.

دیدار راهنمایان محلی مشهد

در این دیدار مدیر وب سایت گردشگری مشهد نیز که اقدامات گسترده ای را در جهت معرفی جاذبه‌های مشهد و حفظ محیط زیست بکر اطراف مشهد انجام داده است نیز حضور داشت و به ارائه ی توضیحات سودمندی در این رابطه پرداخت.

هم‌چنین برای گسترش برنامه‌های انجمن راهنمایان محلی ایران دیدگاه‌هایی مطرح شد که از آن جمله می‌توان به همکاری انجمن با سمن‌های مشهد و به ویژه سمن‌های زیست محیطی اشاره کرد.

لازم به ذکر است که یکی از راهنمایان محلی گوگل در بحرین نیز به علت عدم تطابق زمانی موفق به حضور در این دیدار نشد با این وجود، طبق هماهنگی به عما آمده چند روز قبل با یکی از مدیران منطقه‌ای نقشه‌های گوگل در ایران به بحث و تبادل نظر پرداخت.

از نکات مورد توجه بیان شده در این دیدار می‌توان به مشکل تحریم برخی از امکانات نقشه در ایران اشاره کرد که برای گردشگران نیز مشکلات زیادی را ایجاد کرده است.

1/5 - (1 امتیاز)

3 پاسخ ها به “گزارش نخستین دیدار راهنمایان محلی در مشهد”

 • Rambler
  ۱۴ فروردین ۱۳۹۶ در ۱:۳۱ ق.ظ

  Hey guys. set another meet-up in Mashhad.
  You got disappointed on why nobody was there? Well, the timing matters!
  A meet up in the mid of Nowruz vacations? seriously?

  • مدیریت
   ۱۵ فروردین ۱۳۹۶ در ۱۱:۲۶ ق.ظ

   Hi, nearly all members of Local Guides was absence and we’ve no response from any local guides in Mashhad, even you 🙂 It seems Local Guides of Mashhad are not so interested in a meetup. If you’re please try to join chat on telegram group (https://t.me/joinchat/AAAAAEJn6LktV63Y_FstIQ) and notify me for another meetup in this week. You can also speak Persian.

  • مدیریت
   ۱۶ فروردین ۱۳۹۶ در ۶:۲۲ ب.ظ

   We’ll plan next part of the meetup, Are you ready?

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.