آخرین دورهمی سال ۲۰۱۹ در مشهد

به واپسین روزهای سال ۲۰۱۹ میلادی نزدیک می‌شویم و در این سال رویدادهای خوبی برای انجمن راهنمایان محلی گوگل در ایران روی داد. از جمله همراه شدن دوستانی تازه با انجمن که به بهبود گردشگری و مسیریابی از طریق مشارکت خوب روی نقشه کمک می‌کنند. به همین بهانه واپسین دورهمی سال ۲۰۱۹ را در مشهد برگزار می‌کنیم تا دیداری دوباره با کاربران خوب در مشهد داشته باشیم.

مکان گردهمایی؛ پلکان باباکوهی بوستان خورشید

این بار کمی به جنبه‌های دیگر دورهمی می‌پردازیم و می‌کوشیم کمی به گشت و گذار در شهر بپردازیم. به همین دلیل کوه آب و برق را برای این منظور انتخاب کردیم و در ابتدای پلکان باباکوهی در بوستان خورشید دور هم جمع خواهیم شد.

برای مسیریابی از طریق نقشه‌ی گوگل می‌توانید روی لینک زیر کلیک کنید:

نشانی پلکان باباکوهی

برای دستیابی از طریق مترو نیز می‌توانید در ایستگاه هفت تیر از قطار پیاده شوید و با تاکسی یا اتوبوس خود را به میدان هشتصد برسانید.

زمان برگزاری؛ ۲۸ آذر۱۳۹۸

باز هم برای راحتی دوستان زمان آخر هفته را انتخاب کردیم. این بار پنج‌شنبه صبح ساعت ۹:۰۰ که هم خیلی برای رسیدن زود نباشد و هم آفتاب خیلی آزاردهنده نباشد.

شرایط حضور

مانند همه‌ی رویدادهای انجمن راهنمایان محلی گوگل در سراسر جهان، تاکید می‌شود که این گردهمایی یک دورهمی ساده و غیر وابسته و غیرسیاسی است که همانند دیگر قرارهای راهنمایان محلی در سراسر جهان، صرفا به منظور آشنایی با کاربران دیگر، اشتراک گذاری تجربیات و دانسته‌ها پیرامون نقشه‌های گوگل و بهبود آن طبق اصول و قوانین بومی و نقشه انجام می‌شود.

برای ارائه‌ی خدمات و فعالیت کاربران در نقشه‌های گوگل در هر کشوری، تاکید شده است که فعالیت‌ها باید تحت قوانین آن کشور انجام شود. از این رو گردهمایی‌های راهنمایان محلی، تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران بوده و به ویژه رعایت آرامش در خیابان‌گردی، عکاسی از نماهای مجاز و گفتمان آرام پیرامون نقشه اصل اساسی گردهمایی‌های راهنمایان محلی در ایران است.

هم‌چنین رعایت پوشش مناسب و عدم جلب توجه با حرکت‌های غیرمعمول به شدت ضروری است.

از راهنمایان محلی گوگل در ایران اکیداً تقاضا می‌شود موارد بالا را مد نظر داشته باشند تا در آینده نیز بتوانیم به رشد صحیح نقشه‌های گوگل به عنوان اصلی‌ترین مرجع مورد استفاده در مسافرت‌ها، مسیریابی‌ها و خدمات شهری سراسر جهان طبق قوانین کشور و نقشه کمک کنیم و سهمی هرچند اندک در این فعالیت‌های عام‌المنفعه داشته باشیم.

هزینه‌ها

این دورهمی رایگان هست اما اگر مایل بودید چیزی از فروشگاه‌های اطراف تهیه کنید بهتر هست حدود ۳۰ هزارتومان همراه خود داشته باشید.

نام‌نویسی

برای نام‌نویسی در دوازدهمین دورهمی انجمن راهنمایان محلی ایران، از طریق در دایرکت اینستاگرام پیام بفرستید.

به این مطلب امتیاز بدهید

2 پاسخ ها به “آخرین دورهمی سال ۲۰۱۹ در مشهد”

 • الیاس
  ۲۷ آذر ۱۳۹۸ در ۱۱:۲۰ ق.ظ

  با سلام
  واقعا عالی
  بنده حتما شرکت میکنم???

 • ۲۸ آذر ۱۳۹۸ در ۱۲:۴۵ ق.ظ

  بسیار عالی سعی میکنم بیام ??

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.