نشان‌های تازه برای راهنمایان محلی گوگل

گوگل امروز یکی دیگر از ویژگی‌های آزمایشی خود را در دسترس همه‌ی راهنمایان محلی قرار داد و از نشان‌های تازه برای راهنمایان محلی پرده‌برداری کرد.

هر یک از راهنمایان محلی علاقمند به یک زمینه‌ی خاص برای مشارکت در نقشه است. یکی به عکاسی علاقه دارد و دیگری به کشف نقاط تازه یا شخصی دیگر علاقمند به تکمیل و تصحیح اطلاعات موجود بر روی نقشه طبق قواعد آن است.

بج‌های تازه در نقشه گوگل

به همین دلیل گوگل از امروز نشان‌های (Badges) تازه‌ای را معرفی کرده است که مشارکت‌های کاربران در زمینه‌های گوناگون را به تفکیک نشان می‌دهد و کاربران برتر در زمینه‌های گوناگون مشخص می‌شوند. بنابراین هم‌اکنون چهار نشان تازه در اختیار راهنمایان محلی است:

بازبین‌گر (Reviewer)

این نشان به کسانی تعلق می‌گیرد که دیدگاه‌هایی سودمند با جزئیات برای مکان‌ها قرار می‌دهند و به مردم در تصمیم‌گیری برای رفتن به مکان‌های گوناگون کمک می‌کنند.

عکاس (Photographer)

این نشان همان‌طور که از نامش پیداست برای کاربران علاقمند به عکاسی است که با عکس‌های خوبی که خودشان تهیه کرده‌اند به دیگران در بهتر دیدن جهان در نقشه‌ی گوگل کمک می‌کنند.

پیشگام (Trailblazer)

این نشان به کسانی که برای نخستین بار در یک محل و طبق اصول مشارکت می‌کنند داده می‌شود.

جستجوگر (Fact Finder)

کسانی که با بررسی صحیح ویرایش‌های دیگر کاربران روی نقشه، انجام ویرایش و پاسخ دادن به پرسش‌های ساده پیرامون یک مکان به مردم در یافتن اطلاعات حقیقی و درست کمک می‌کنند، این نشان تعلق می‌گیرد.

 

علاوه بر اعطای کلی این نشان‌ها، هر کدام نیز رده‌بندی مخصوص به خود را دارد و با انجام فعالیت سودمند بیش‌تر رتبه‌ی کاربران در هر نشان نیز افزایش می‌یابد. برای نمونه یک عکاس تازه‌کار می‌تواند یک عکاس متخصص شود و سپس به جایگاه ویژه‌ی عکاس خبره برسد. با توجه به این‌که مشارکت‌های پیشین کاربران نیز در این نشان‌های تازه لحاظ شده است بنابراین شاید برخی از کاربران هم‌اکنون نیز به این جایگاه رسیده باشند.

این رتبه‌بندی تازه، کم کم برای همه‌ی کاربران فعال خواهد شد. برای این‌که ببینید آیا برای شما فعال شده است یا خبر در اپلیکیشن دستگاه همراه خود به بخش “مشارکت‌های شما” بروید. به این ترتیب می‌توانید روند خود را برای هر نشان ببینید و با کلیک بر روی هر کدام می‌توانید راه دستیابی به رتبه‌ی بالاتر در آن نشان را دریابید.

به این مطلب امتیاز بدهید

6 پاسخ ها به “نشان‌های تازه برای راهنمایان محلی گوگل”

 • Mm
  ۲۰ مهر ۱۳۹۶ در ۶:۱۲ ب.ظ

  به نظر من خیلی نشانِ خوبی بود ولی ادامه نداشت و قطع شد !

 • ۶ آبان ۱۳۹۶ در ۸:۳۰ ق.ظ

  آیا قابلیت جدیدی اضافه شده

  • مدیریت
   ۶ آبان ۱۳۹۶ در ۸:۵۴ ق.ظ

   قابلیت تازه همین دیدن جزئیات و مرحله‌های تازه برای امتیازهای داده شده روی نقشه هست.

 • ۲۵ آبان ۱۳۹۶ در ۵:۲۶ ق.ظ

  ممنون از اطلاعات خوبی که قرار دادید

 • ۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۸ در ۵:۱۳ ق.ظ

  از سایت خوب تان ممنونم ! جالب بود !

 • ۱۹ خرداد ۱۳۹۸ در ۸:۱۱ ق.ظ

  من نمیدونستم مفید بود.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.