رتبه‌های تازه برای راهنمایان محلی اعلام شد

گوگل دقایقی پیش شیوه‌ی تازه‌ی رده‌بندی کاربران را اعلام کرد.

طبق اعلام گوگل این تصمیم با توجه به درخواست‌های کاربران و مشارکت گسترده‌ی راهنمایان محلی در بهبود نقشه و کمک به دیگران برای یافتن نقاط تازه گرفته شده است.

از این هفته کاربران پروژه‌ی راهنمایان محلی گوگل شاهد رده‌بندی‌های تازه و شیوه‌ی تازه‌ی رتبه‌دهی خواهند بود.

سیستم تازه‌ی رتبه‌دهی راهنمایان محلی گوگل

تغییر رتبه

رتبه‌ی بیش‌تر برای کارهایی که بیش‌تر به تکمیل و بهبود نقشه کمک کند از جمله این تغییرات است. هم‌چنین برای دیگر فعالیت‌هایی که پیش از این امتیاز در نظر گرفته نمی‌شد، امتیاز اختصاص داده شده است که از جمله‌ی آن می‌توان به بازبینی ویرایش‌های دیگر کاربران طبق اصول نقشه و اطلاعات حقیقی اشاره کرد. این تغییرات تازه برای فعالیت‌هایی که کاربران پیش از این نیز انجام داده‌اند اعمال خواهد شد بنابراین طی روزهای آینده شاید کاربران حتی با تغییر ناگهانی در امتیازها و رتبه‌ی خود مواجه شوند!

نیازی به صبر کردن نیست!

دیگر برای دیده شدن رتبه‌ی حقیقی نیازی به صبر کردن تا ۲۴ ساعت نخواهد بود. اکنون همان لحظه پس از انجام یک فعالیت مثبت در نقشه، از شما تشکر می‌شود و می‌توانید امتیاز تازه‌ی خود را مشاهده نمایید.

رده‌بندی‌های تازه

در به‌روزرسانی تازه‌ی برنامه‌ی راهنمایان محلی، رده‌بندی‌های تازه‌ای نیز افزوده شده است و امکان افزایش رتبه که پیش از این تا ۵ بود، تا رتبه‌ی ۱۰ ارتقا داده شده است، رتبه‌ای که بسیاری از کاربران در آرزوی رسیدن به آن خواهند بود!

با این به‌روزرسانی، نشان‌های راهنمایان محلی نیز دستخوش تغییر شده است تا در هر مرحله نشان راهنمای محلی آن‌ها نیز تغییر کند و پره‌های تازه‌ای به ستاره‌ی آنان افزوده شود. این نشان در گوگل مپ در کنار پروفایل کاربری به نمایش درمی‌آید.

پیشکش تازه

گوگل هم‌چنین به مناسبت این به‌روزرسانی هدیه‌ای را برای راهنمایان محلی رتبه‌ی ۴ به بالا در نظر گرفته است و آن ۳ ماه دسترسی به بخش موسیقی فروشگاه گوگل و ۷۵ درصد تخفیف برای کرایه‌ی فیلم در بخش فیلم فروشگاه است. این هدیه به کسانی که تا پایان آگوست ۲۰۱۷ به رتبه‌ی ۴ دست پیدا کرده باشند تعلق خواهد گرفت.

به این مطلب امتیاز بدهید

9 پاسخ ها به “رتبه‌های تازه برای راهنمایان محلی اعلام شد”

 • احمد کریمی
  ۲۳ خرداد ۱۳۹۶ در ۱:۳۲ ب.ظ

  یک وقتی همه دنبال پوکمون بودند حالا فکر میکنم به زودی رقابت سختی برای نقاط جدید روی نقشه در پیش رو داشته باشیم. یک روزی شاید ناچار بشیم بگردیم توی خیابون برای پیدا کردن نقاط جدید.
  ممنون برای اطلاع رسانی. خبر خوبی بود.

 • مهدی رضایی
  ۲۳ خرداد ۱۳۹۶ در ۲:۴۹ ب.ظ

  هیجانم رو نمی تونم وصف کنم . وقتی که یک مدیریت صحیح بالای سر کار باشد این هدیه پیشبینی میشد اما نه اینقدر زود . من که راضیم خدا کنه همه نهاد ها اینطور برخورد کنند.

 • طهماسبی
  ۲۴ خرداد ۱۳۹۶ در ۹:۱۰ ق.ظ

  اولش تعجب کردم و خیلی هیجان زده بودم و نمیدونستم که چه اتفاقی افتاده!!
  کار خوبی بود. بعد از به روز رسانی گوگل مپ اولین باریه که گوگل، راهنمایان محلی رو خوشحال کرده.
  منتظر امکان ویرایش جاده ها هستم !!

 • طهماسبی
  ۲۴ خرداد ۱۳۹۶ در ۹:۱۲ ق.ظ

  از آقای مدیر هم متشکرم که خیلی سریع اطلاع رسانی کردند.

 • ۲۵ خرداد ۱۳۹۶ در ۸:۰۵ ق.ظ

  این طوری خیلی بهتر شد. من مثلازیر آفتاب سمنان مغزم می‌ترکید دونه دونه مکان‌ها رو ثبت می‌کردم. بعد می‌دیدم یکی نشسته پشت سر هم ۴ ستاره داده به هر جایی که دستش رسیده و امتیاز بالاتر هم داره.
  ان الله مع العادلین!

 • ۲۸ خرداد ۱۳۹۶ در ۱۲:۱۴ ب.ظ

  دوستان امکان ایجاد روستاها کی فعال میشه؟ اصلا فعال هست؟ همچنین امکان ایجاد مسیرهای جدید.
  خیلی لازمه برام. چون روستاست جایی ثبت نشده

  • مدیریت
   ۲۹ خرداد ۱۳۹۶ در ۸:۰۲ ب.ظ

   خیر. چنین امکانی فعال نیست و زمان فعال شدن آن هم معلوم نیست. اگر موردی هست که ثبت نشده و دسته بندی آن هم موجود نیست، با لینکی به مدرک مستند مثل ویکی پدیا یا وزارت کشور و با استفاده از گزینه ی “ارسال بازخورد” در منوی کناری نقشه، موضوع را به طور کامل گزارش کنید.

 • ۲ مرداد ۱۳۹۶ در ۱۲:۱۷ ب.ظ

  خبر خوبیه مشکل من آدرس محل کارم هست که قابلیت اصلاح نداره و با نام خیلی قدیمه. کسی میتونه راهنماییم کنه؟

  • مدیریت
   ۵ مرداد ۱۳۹۶ در ۶:۴۰ ب.ظ

   لطفا با ادمین برگه‌ی تلگرام در ارتباط باشید و یا در برگه‌ی اینستاگرام پیام خصوصی بفرستید و مشخصات محل خود را اعلام کنید. از @IranLocalGuides استفاده کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.