کمک مالی

انجمن راهنمایان محلی ایران یک مجموعه‌ی کاملا مستقل است که از کاربران پیشتاز و علاقمند به مشارکت در نقشه تشکیل شده است. هدف انجمن کمک به بهبود نقشه طبق قوانین کشور و اصول جهانی است تا مردم در فعالیت‌های روزانه هر چه بیش‌تر از نتایج آن استفاده کنند.

ما هیچ درآمدی از طریق این فعالیت‌های داوطلبانه چه به صورت نظارتی و چه تکمیل نقشه نداریم و اصولا گوگل نیز هر گونه فعالیت مالی در قالب پروژه‌ی “راهنمایان محلی” را ممنوع اعلام کرده است. علاوه بر این از آن‌جایی که انجمن‌های گوناگون در کشورها، زیرمجموعه‌ی گوگل محسوب نمی‌شوند، خود گوگل نیز هیچ گونه حمایت مالی از کاربران این پروژه انجام نمی‌دهد.

به این ترتیب ما زمان و هزینه‌ی شخصی خود را برای انجام این فعالیت‌ها صرف می‌کنیم. یقیناً انجام همه‌ی فعالیت‌ها مانند نظارت پیوسته و عدم رسیدگی به امور غیر از نقشه، گزارش ترسیم مسیرهای گوناگون، تهیه‌ی اقلام معرفی مانند بروشور، بج‌های سینه یا تیشرت و نیز پشتیبانی وب‌سایت هزینه‌های گوناگونی دارد که تأمین آن از سوی کاربران امکان‌پذیر نخواهد بود.

بنابراین اگر شما مایل هستید به این فعالیت‌های عام‌المنفعه کمک کنید، می‌توانید از طریق پیوند کمک مالی زیر این کار را به هر میزان دلخواه انجام دهید. هم‌چنین اگر تمایل دارید نام شما در بخش پشتیبانان مالی پروژه نوشته شود و در کانال تلگرام انجمن نیز معرفی شوید، می‌توانید درخواست خود را از طریق فرم زیر با ما درمیان بگذارید.


 

کمک مالی